Događanja u 2017./2018.

U školskoj godini 2017./2018. UZ Kvržica ima 4 sekcije u koje je uključeno oko 80 učenika.

Organizirali smo adventski i božićni sajam. Naše radove možete vidjeti na linku.

Ove godine spojio nam se dan škole i uskršnji sajam. Cjelokupni rad zadruge smo izložili u predvorju škole (pogledajte radove).

XVI. smotra učeničkih zadruga Grada Zagreba

Ovogodišnja smotra UZ Grada Zagreba održana je 29.05.2018. na Zrinjevcu. Po prvi puta smotra je održana na otvorenom, a sudjelovalo je 36 zadruga Grada Zagreba.

Našu UZ predstavljale su učenice Anamarija Jozić i Barbara Ptiček. Motiv naši radova bile su ruže. Izradili smo bukete ruža od papira, mirisne sapune i soli za kupanje (pogledajte radove).

Ovogodišnjim sudjelovanjem omogućen nam je poziv za državnu smotru koja će se održati u listopadu u Vinkovcima.