Lovrak u cvijeću

Mjesec hrvatske knjige

Kreiraj marku bajnu i osvoji nagradu sjajnu 2023

Hrvatska pošta je u suradnji s Agencijom za odgoj i obrazovanje i ove, 2023. godine provela u osnovnim školama širom Hrvatske natječaj za odabir likovnog rješenja za dječju poštansku marku RH kojoj je tema ovaj put glasila Međugeneracijska solidarnost.

U natječaju je sudjelovalo 107 osnovnih škola s ukupno 445 učeničkih radova. Stručno povjerenstvo odabralo je 30 najuspješnijih učeničkih radova.

Među odabranim likovnim radovima su i dva rada učenika 4. c razreda pod mentorstvom učiteljice Alenke Karnik Rohlik te rad učenice 3. d razreda, Dore Horvat, pod mentorstvom učiteljice Gordane Maršić-Pisk.

Voditeljice likovne grupe: Alenka Karnik Rohlik i Gordana Maršić-Pisk