Siječanj

Kosjenkin svijet u školskoj knjižnici

U srijedu, 27.1.2016. godine, učenici 4. razreda upoznali su „Kosjenkin svijet“.
Ovu neobičnu i zanimljivu predstavu Pripovjednog kazališta Jadranke Bargh, učenici su odgledali gotovo bez daha. Kako pripovijedanjem uvesti djecu u predivan svijet bajki dočarala je umjetnica Jadranka Bargh odličnom dramatizacijom bajke Ivane Brlić – Mažuranić „Regoč“.
Predstavu je gđa Bargh sama zamislila, režirala i izvela. S lakoćom se umjetnica preobražavala iz Kosjenke u Regoča, mijenjajući mjesta radnje i godišnja doba na minimalistički način, a opet u potpunosti publici ispričavši bajku.

Predstava je ovo koju vam možemo preporučiti, o čemu govore slike s predstave kao i crteži učenika!

Za vas napisala učiteljica 4.d razreda,

Gordana Maršić - Pisk