Nastava na daljinu

šk. god. 2019./2020.

Obavijest učenicima i roditeljima

U tjednu nakon Uskrsa, od 14. do 17. travnja 2020., nadoknađuju se nastavni radni dani koji nisu odrađeni zbog štrajka učitelja u jesen 2019. godine.

Smjena 2., 4., 6., 8. razredi radi po redovitom jutarnjem rasporedu, smjena 1., 3., 5. i 7. razredi radi po redovitom popodnevnom rasporedu. Iako svi učenici imaju taj raspored, razrednici će ga svakodnevno objavljivati u virtualnim učionicama.

Plan nadoknade u cijelosti je objavljen na web stranicama škole (kliknite ovdje).

Razredni odjeli koji su tijekom štrajka normalno radili nemaju tjedan odrade.

Molimo vas da i dalje redovito pratite obavijesti na web stranicama škole.

Zahvaljujemo na razumijevanju i suradnji!

Prava i obaveze učenika u nastavi na daljinu

Nastava na daljinu odvija se u virtualnim razredima kreiranim u aplikaciji Teams kojoj se pristupa preko Office-a 365 za škole.

Svi učenici koji do sada nisu još ni jednom pristupili Office-u365 za škole trebaju to napraviti prema uputama koje će pronaći ovdje.

Svoje korisničke podatke (AAI identitet) koje koristite za pristup eDnevniku, školskom mailu i Officu365 za škole možete po potrebi provjeriti na

razredna nastava 1. - 4. razredi