Poštovani roditelji, na ovim stranicama naći ćete raspored rada stručnih službi škole (pedagoga, psihologa i defektologa), vremenik informacija učitelja razredne i predmetne nastave, Kućni red škole i savjete kako sigurnije koristiti Internet.

Objavljujemo i tjedni jelovnik za male i velike učenike koji se hrane u školi.

Sufinanciranje prehrane (IZMJENE PROGRAMA javnih potreba u osnovnoškolskom odgoju i obrazovanju Grada Zagreba za 2023.)

- tablica (kalkulator) kao pomoć u izračunu iznosa uplate roditelja učenika

Cijena prehrane i produženog boravka za šk. godina 2021./2022. (izvor: Službeni glasnik grada Zagreba)

Brošura za roditelje Ureda za suzbijanje zlouporabe droga Vlade Republike Hrvatske: „Intervju s roditeljima-odgovori koje je dobro znati“.

Upute za postavljanje APN-a na tabletima

Cijepljenje djece od 12 i više godina koja boluju od bolesti koje uvećavaju rizik za teže oblike bolesti Covid 19  - poziv roditeljima

Mentalno zdravlje