Poštovani roditelji, na ovim stranicama naći ćete raspored rada stručnih službi škole (pedagoga, psihologa i defektologa), vremenik informacija učitelja razredne i predmetne nastave, Kućni red škole i savjete kako sigurnije koristiti Internet.

Objavljujemo i tjedni jelovnik za male i velike učenike koji se hrane u školi.

Produženi boravak šk. godina 2018./2019. - izvadak iz Programa javnih potreba u osnovnom odgoju i obrazovanju Grada Zagreba za 2018. godinu

Sufinanciranje prehrane (Službeni glasnik grada Zagreba, Odluka o cijeni prehrane i PB-a za 2018.g.)

Brošura za roditelje Ureda za suzbijanje zlouporabe droga Vlade Republike Hrvatske: „Intervju s roditeljima-odgovori koje je dobro znati“.