šk. god. 2016./2017.

šk. god. 2016./20017.

Slikovnica Ane Hršak iz 1.r. sudjelovala je na natječaju Udruge KAlibra – Moja prva knjiga:

Natječaj Povist mista moga:

1. mjesto, rad Lene Ljubičić iz 1.r.,
mentorica: Gordana Maršić-Pisk

nagrada za najbolju kolekciju radova, nagrađeni učenici: Antonela Pilić, Mislav Klaić, Krišan Jelisić i Mihaela Dodić, 5.r.,

Na likovnom dijelu natjecanja „Šimićevi susreti“ u Širokom Brijegu, naša učenica 8. razreda, Petra Šarčević, osvojila je 3. mjesto za ilustraciju Šimićeve pjesme Put u dolinu.

Na susretu hrvatskog dječjeg duhovnog stvaralaštva Stjepan Kranjčić u Križevcima, s temom Hrvatski sveci i blaženici, rad Ele Bukovac iz 7. r.  objavljen je u zborniku i prikazan na prigodnoj izložbi.

Na Međunarodnom likovno-literarno-novinskom natječaj “Bogatstvo različitosti” (Tavankut, Vojvodina):

Ana Hrvoj, 8.r. - 1. mjesto                Regina Matić, 6.r. - 2. mjesto

Mentorica je Bernadica Mažar, profesorica likovne kulture.

Proljeće u 1.a

učiteljica: Gordana Maršić-Pisk

Na međunarodnom likovnom natječaju za hrvatsku djecu širom svijeta, nagrađeni su radovi naših učenica. Tema ovogodišnjeg likovnog natječaja bila je „Moj dom je svako mjesto gdje moja obitelj spusti sidro“.

1. mjesto - Ella Grković, 7.r.            2. mjesto - Dina Kovačević, 7.r. i Veronika Đurić, 5.r.

3. mjesto - Lola Krog, Lucija Tarle i Regina Matić, 6.r.

4. mjesto - Mihaela Benić, 7.r.

mentorica: Bernadica Mažar, prof. likovne kulture

Prvašići vole likovni

Iako su najmlađi đaci u našoj školi, njihovi likovni radovi pokazuju svu ljepotu dječjeg likovnog stvaralaštva. Spretni su u izražavanju bojama i crtama, radeći kistovima , olovkama, kolažem! Napravili su i svoju prvu slikovnicu!  Vesele se svakom novom zadatku i likovnom natječaju.

Do novih sličica … pozdravljaju vas đaci iz 1.a

Karneval u 1.a

Zaljubljeni pužići

Zima u 1.a

Zimske kapice

Rukavice i kapice suše se nakon grudanja

Jesen u 1.a

Gordana Maršić-Pisk, voditeljica Likovne grupe

Na međunarodnom natjecanju Šetnje pod morem održanom u Slovenskim Konjicama među odabranim i nagrađenim likovnim radovima je i rad naše učenice Petre Rubčić iz 8.b:

Mentorica učenici je prof. likovne kulture Bernadica Mažar

Na 23. Hrvatskom dječjem festivalu (saznajte više ...) među odabranim i nagrađenim likovnim radovima su i radovi naših učenika:

Tena Tomić, 1.r.                                     Lana Ninković, 6.r.

Jerko Ćubić, 6.r.                                   Jana Ajduković, 6.r.

Mentorice učenicima su učiteljice Bernadica Mažar i Gordana Maršić-Pisk.