Lipanj

Primjena digitalnih alata u nastavi glazbene kulture

Profesorica Mirela Lukić odražala je predavanje u sklopu webinara Webučionice / Kreativnost u nastavi u kojem je prikazala kako je u radu  sa svojim učenicima koristila mnoštvo digitalnih alata u nastavi glazbene kulture. Snimku cijelog webinara možete pogledati na ovom linku (za pregled snimke potrebno je instalirati Adobe Connect proširenje web preglednika).

Uspjeh naše Danijele

Na Europskom prvenstvu u para-karateu naša bivša učenica Danijela Topić osvojila je brojčanu medalju. Kao članica Karate kluba Alfa i seniorska prvakinja Hrvatske u svojoj kategoriji ovo je njezin novi uspjeh.

Draga Danijela sretno u sljedećim akcijama. Kako si nas oduševljavala svojom pozitivom i veseljem u školi, to si prenijela i na sportske terene. Veselit ćemo se i dalje tvojim sportskim uspjesima i biti tvoji vjerni navijači.

Tvoji ponosni Lovrakovci