Travanj

22. travnja

Zagrebački energetski tjedan

Obilježavajući Zagrebački energetski tjedan (4.-9. travnja) i Dan planeta Zemlje predstavnici Fonda za zaštitu okoliša i energetsku učinkovitost održali su radionice s učenicima drugih razreda. Tema radionice bila je isticanje važnosti korištenja obnovljivih izvora energije. Učenici su izvodili pokuse s ledom, sunčevom energijom, energijom vode i energijom vjetra.

V j e s t i c e

Bili smo...

14. travnja  učenici 4.b razreda i njihova učiteljica Gordana Pleško sudjelovali su na Festivalu znanosti u sklopu  kojeg su, organizirano i uz stručno vodstvo, obilazili Botanički vrt u Zagrebu.

18. travnja  učenici  viših razreda (6., 7. i 8.) sa svojim su  razrednicima i predmetnim učiteljima bili na terenskoj nastavi:

6. razredi → Krašić – Ozalj – Karlovac

7. razredi → Plitvička jezera

8. razredi → Vukovar – Đakovo

20. travnja  učenici 5. razreda bili su na terenskoj nastavi u Krapini i Mariji Bistrici.