šk. god. 2015./2016.

Na 2. likovno-literarnom natječaju Zeleno srce kuca za nas u nacionalnom parku Paklenica, radovi naših učenica Petre Šarčević iz 7.c i Natalije Jurić iz 8. e i ove su godine pohvaljeni. Mentorica je profesorica likovne kulture Bernadica Mažar.

Radovi izloženi u Muzeju Mimara na izložbi učeničkih radova Tradicija i suvremenost, gradimo čuvajući baštinu i prirodu u kojoj živimo.

Ivana Petra Babić, 8.r. - pohvaljeni rad

Iva Ajduković, 5.r.              Sara Makar, 5.r.                   Mihaela Benić, 6.r.

Leonarda Palić, 8.r.                      Natalija Jurić, 8.r.

mentorica: profesorica likovne kulture Bernadica Mažar

Radovi učenica 4.d razreda Jasmine Grčić-Capek i Viktorije Gečević izloženi u muzeju Mimara:

mentorica: učiteljica Gordana Maršić-Pisk

U skolopu Dana otvorenih vrata 2016. Hrvatskog šumarskog instituta Jastrebarsko, organiziram je likovno literarni natječaj na temuŠuma i klima. Naši učenici su za svoje likovne uratke osvojili prva tri mjesta u kategoriji učenika od 5. do 8. razreda. Njihova mentorica je profesorica likovne kulture, Bernadica Mažar.

Lea Vrhovec, 5.r. - 1. mjesto

Luka Vasilj, 7. r. - 2. mjesto                       Ana Hrvoj, 7.r. - 3. mjesto

Međunarodni likovni natječaj djece hrvatskih iseljenika širom svijeta Iserlohn-Rim-Molize-Zagreb 2016. na temu: Glagoljica.

Četvrto mjesto osvojili su učenici osmih razreda: Petra Ivana Babić, Paula Šarić i Bruno Alić.

Mentorica je Bernadica Mažar, profesorica likovne kulture.

Radovi učenika 4.d razreda na temu "Rode":

Susret hrvatskog dječjega duhovnoga stvaralaštva Stjepan Kranjčić u Križevcima:

Sv. Frano Coll

Petra Šarčević, 7.c

- nagrađeni rad

Radovi odabrani u širi izbor:

Sv. Katarina Sijenska                Vukovar
Petra Ivana Babić, 8. d             Marija Peter, 8.e

Nakon odgledane predstave Kosjenkin svijet, nastali su likovni radovi učenika 4.d razreda:

Radovi učenika 4.d razreda na temu "Zima":

Nagrađeni radovi na Hrvatskom dječjem festivalu 2015.:

Mislav Klaić, 4.d