Poziv na tribinu Vijest ima dokument u privitku

Autor: Administrator , 1. 12. 2021. 15:43

Poštovani roditelji,

prosljeđujemo vam poziv Službe za mentalno zdravlje i prevenciju ovisnosti NZJZ "Dr. Andrija Štampar" na Tribinu pod nazivom "Ovisnost o internetu-istina ili mit", koja će se održati 14. prosinca 2021. godine s početkom u 18,00 sati putem You tube kanala.

(klikom na [više] bit će vam dostupan priloženi dokument)

Autor: Administrator , 8. 11. 2021. 21:06

5. studenoga 2021. godine donesena je dopuna Upute za sprječavanje i suzbijanje epidemije bolesti COVID-19 vezano uz rad predškolskih ustanova, osnovnih i srednjih škola u školskoj godini 2021./2022.vezano uz nošenje maski i raspored sjedenja u učionicama.

Problem s e-mail porukama

Autor: Administrator , 26. 10. 2021. 10:40

Zbog učestalih problema roditelja s dobivanjem e-poruka koje im šalje računovodstvo škole prilažemo datoteku s uputama kako problem možete riješiti.

SpamPorukaRješenje.pdf

Upute HZJZ-a

Autor: Administrator , 30. 8. 2021. 15:22

Upute za sprječavanje i suzbijanje epidemije bolesti COVID-19 vezano uz rad predškolski ustanova, osnovnih i srednjih škola u šk. god. 2021./2022. donešene 26.8.2021. od Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo i Ministarstva znanosti i obrazovanja pročitajte ovdje.

Tableti - APN

Autor: Administrator , 6. 12. 2020. 16:08

Na školskim tabletima, koje će učenici 5. i 7. razreda dobiti u sklopu projekta „Škola za život“, potrebno je kreirati APN (Access Point Name) s učeničkim korisničkim podacima (istim podacima kojima učenik pristupa eDnevniku).

Kreiranjem APN-a učenik dobiva neograničen pristup besplatnim sadržajima nenaplatnih domena i 2GB prometa mjesečno putem dobivene SIM kartice od jednog od operatera (Tele2 d.o.o., A1d.o.o. ili Hrvatski Telekom d.d.) koji pružaju svoje usluge u sklopu projekta „Škola za život“.

Upute za postavljanje APN-a na tabletima

(upute se nalaze i u Kutku za roditelje i u Kutku za učenike)