Autor: Administrator , 21. 4. 2022. 14:43

Poštovani roditelji, dragi učenici!

Od ponedjeljka, 25.4.2022. započinje završni dio školske godine.

Nastave je za 1., 3., 5., 7. razrede prije podne.

Nastavni sat traje 45 minuta, a vraća nam se i školsko zvono.

Raspored zvonjenja možete naći na web-stranici škole, kao i na ulaznim vratima škole.

Svim učenicima želim uspješan nastavak ove školske godine.

Alemka Pliestić

Problem s e-mail porukama

Autor: Administrator , 26. 10. 2021. 10:40

Zbog učestalih problema roditelja s dobivanjem e-poruka koje im šalje računovodstvo škole prilažemo datoteku s uputama kako problem možete riješiti.

SpamPorukaRješenje.pdf

Tableti - APN

Autor: Administrator , 6. 12. 2020. 16:08

Na školskim tabletima, koje će učenici 5. i 7. razreda dobiti u sklopu projekta „Škola za život“, potrebno je kreirati APN (Access Point Name) s učeničkim korisničkim podacima (istim podacima kojima učenik pristupa eDnevniku).

Kreiranjem APN-a učenik dobiva neograničen pristup besplatnim sadržajima nenaplatnih domena i 2GB prometa mjesečno putem dobivene SIM kartice od jednog od operatera (Tele2 d.o.o., A1d.o.o. ili Hrvatski Telekom d.d.) koji pružaju svoje usluge u sklopu projekta „Škola za život“.

Upute za postavljanje APN-a na tabletima

(upute se nalaze i u Kutku za roditelje i u Kutku za učenike)