Događanja u 2016./2017.

XV. Smotra učeničkih zadruga grada zagreba

Ovogodišnja smotra uz grada zagreba održana je 24.05.2017. u OŠ Sesvetska Sopnica. Na smotri je sudjelovalo 36 zadruga. Našu zadrugu predstavljale su učenice Katarina Balentović i Barbara Ptiček te voditeljice Lidija Kovačić Hren i Nikolina Primec. Naša zadruga je osvojila visoko 4. mjesto po broju glasova. Sljedeće godine se nadamo i plasmanu na državnu smotru učeničkih zadruga. Pogledajte kako nam je bilo.

Adventski vijenci

Izrazito smo ponosni na naše adventske vijence. Orginalni i unikatni pristupačni. Svaki detalj na adventskom  vijencu izrađen je ručno. Vrijedne ruke naših zadrugarki radile su ih s puno pažnje i ljubavi. Provjerite!