Nagrađeni likovni radovi

2.10. 2021. u Zlataru je otvorena izložba dječjih likovnih radova pod nazivom "Čovjek čovjeku" Zlatar 2021. koju organizira Pučko otvoreno učilište dr. Jurja Žerjavića Zlatar u sklopu kulturnih priredbi 52. manifestacije "Dani kajkavske riječi".

Od 589 učeničkih radova iz 36 škola kajkavskog govornog područja, za izložbu je odabrano 99 radova. Među odabranim radovima su i radovi naših učenika: LUCIJE JURIŠIĆ, TENE TOMIĆ i PETRE NEKIĆ iz 6. a, KATARINE VRHOVSKI iz 8. a, FRANE VASILJA iz 8. e i EMME TOMIČIĆ, naše bivše učenice, čija je mentorica profesorica likovne kulture Bernadica Mažar. Radove učenika možete pogledati na stranici Radovi učenika: Likovni radovi.

Učenici su dobili Priznanja i Zbornik radova s objavljenim literarnim i nekim likovnim radovima. Lucijin rad je odabran za naslovnicu zbornika. Lucijin i Katarinin rad su i nagrađeni, a učenice su dobile i posebne darove.

Čestitam svima koji su se potrudili i svojim radovima promovirali našu školu.

Bernadica Mažar, profesorica likovne kulture