Svibanj

Ponosni smo na uspjeh naše bivše učenice. Daniela Topić osvojila je prvo povijesno zlato u para karateu. Osvojila je zlatnu medalju na Europskom prvenstvu u para karateu.

Inova mladi 2022.

19. svibnja 2022. održana je završna svečanost Inova mladi 2022. Na izložbi su sudjelovali i učenici naše škole i njihova mentorica Bernadica Mažar, profesorica likovne kulture. Učenici su osvojili veliki broj medalja i priznanja, a mentorica je dobila posebno priznanje za sudjelovanje na natjecanju i poticanje učenika na kreativnost punih 20 godina.

Čestitam svim nagrađenim učenicima koji su pokazali kreativnost i inovativnost i ove godine.

(radovi i rezultati)                       Bernadica Mažar, profesorica likovne kulture

KLOKAN BEZ GRANICA 2022.

Međunarodno matematičko natjecanje „Klokan bez granica" održano je u četvrtak, 17. 03. 2022., pod pokroviteljstvom Hrvatskog matematičkog društva u našoj školi. Iz naše škole ukupno je sudjelovalo 117 učenika u 5 kategorija.

Udruga „Klokan bez granica" međunarodnog je karaktera i okuplja predstavnike velikog broja europskih zemalja. Cilj je popularizirati matematiku i omogućiti širenje matematičke kulture.

Na web stranicama Hrvatskog matematičkog društva objavljeni su službeni rezultati učenika koji su riješili zadatke i plasirali se među 10% najboljih učenika u Hrvatskoj.

Čestitamo najuspješnijim učenicima, a ostalim učenicima želimo više uspjeha sljedeće školske godine.

Povjerenik: učitelj mentor Gordana Pleško