Ljetni odmorko

Autor: Administrator , 15. 6. 2023.

Školski sportski savez Grada Zagreba tijekom ljetnog odmora učenika organizira program Odmorko ljeto 2023.
Program će se provoditi radnim danima od 26. lipnja do 1. rujna 2023. godine uz stručni i pedagoški nadzor.

Učenici će u okviru programa moći slobodno plivati na plivalištima: Jelkovec,
UtrinaSRC SveticeŠRC ŠalataPVC MladostIveru Zimskom plivalištu Mladost. Uz slobodno plivanje će imati mogućnost usavršavati plivačke tehnike.

Osim plivališta Savez je pripremio i igraonice: tenis (igra i usavršavanje), atletika,
streljaštvosquashplesoviraftingškola kajakaodbojka na pijeskurukomet na pijeskutriatlon te Odmorko na Sljemenu.

Novi program Zgombaonica na 6 lokacija:
OŠ JELKOVECOŠ MARIJE JURIĆ ZAGORKEOŠ GUSTAVA KRKLECA
OŠ IVEROŠ ANTUNA GUSTAVA MATOŠA te ŠRC SVETICE.
Prijave se vrše preko Odmorko stranice (klikni)

Program Sportski praznici na 5 lokacija:
OŠ ALOJZIJA STEPINCAOŠ HRVATSKI LESKOVACOŠ IZIDORA KRŠNJAVOGAOŠ MARINA DRŽIĆA i OŠ MALEŠNICA.