Druga obavijest – upis u prvi razred

Autor: Administrator , 24. 2. 2023.

Poštovani roditelji budućih učenika prvih razreda!

Što je potrebno obaviti ili pripremiti za upis djeteta u prvi razred?

1. Prebivalište djeteta treba biti na upisnom području OŠ Mate Lovraka, Zagreb.
  2. Škola surađuje s obližnjim vrtićima iz kojih dolazi većina budućih učenika prvih razreda. Stručne suradnice škole nazvat će roditelje/staratelje kako bi se dogovorio termin za utvrđivanje psihofizičkog stanja djeteta.
  3. Ukoliko škola iz nekog razloga ne kontaktira roditelje/staratelje do 30.3.2023., molimo vas da nazovete školu na broj 01/29 90 915 i zatražite tajništvo ili pedagoginju, psihologinju, edukatoricu rehabilitatoricu.
  4. Na liječnički pregled dijete se naručuje putem programa TERMINKO, Školska medicina, Aleja Lipa 1H, dr. Jelena Ipša Sredoja, 01/29 17 711.
  5. Prilikom dolaska na procjenu psihofizičkog stanja djeteta potrebno je donijeti:
  • kopiju rodnog lista djeteta
  • potvrdu o zaposlenosti oboje roditelja ukoliko će učenik/učenica koristiti program produženog boravka
  1. Roditelji trebaju razmisliti i odlučiti o odabiru izbornih predmeta:
  1. informatika
  2. rimokatolički vjeronauk

čija je satnica dva nastavna sata tjedno, a kada se jednom odaberu postaju obavezni za tu školsku godinu

Napomena:

U razrednim odjelima produženog boravaka prvi strani jezik je njemački.

Ravnateljica:

Alemka Pliestić