Zimski Odmorko

Autor: Administrator , 7. 12. 2022.

Poštovani učenici i roditelji,
Školski sportski savez Grada Zagreba tijekom zimskog odmora učenika organizira program Odmorko zima 2023. ...

Program će se provoditi od 27. prosinca 2022. do 5. siječnja 2023. godine.
U okviru ovogodišnjeg zimskog programa učenici će moći koristiti plivališta IverUtrinaSveticeJelkovec Zimsko plivalište Mladost, klizališta ŠRC Šalata i Velesajam.

Osim plivanja i klizanja učenici će moći sudjelovati u igraonicama kuglanjasquashamačevanjastreljaštvataekwondoahokeja te poludnevnog programa Zgombaonice.

Unutar poludnevnog programa Zgombaonice u sklopu Odmorka 2023. učenici će imati mogućnost baviti se raznim sportskim aktivnostima, plivanjem i usavršavanjem plivačkih tehnika te raznim podukama iz pojedinih sportova uz stručno i pedagoško osoblje.

Za aktivnosti Streljaštva te Zgombaonice zbog ograničenog broja potrebne su prethodne prijave preko sljedeće poveznice.

Sudjelovanje u aktivnostima je potpuno besplatno za sve učenike osnovnih i srednjih škola Grada Zagreba uz predočenje važeće iskaznice ili zahtjeva za izradu iskaznice Hrvatskog školskog sportskog saveza za Grad Zagreb.

Plakat sa programom Odmorko zima 2023. nalazi se u privitku. Više informacija možete pronaći na mrežnoj stranici www.odmorko.hrfacebook stranici Odmorko te na INTERAKTIVNOJ KARTI.