Početak nastave

Autor: Administrator , 29. 8. 2022.

Nastava u novoj školskoj godini počinje 5. rujna 2022. godine.

1. Razredi: 1., 3., 5., 7., kao i razredi produženog boravka imaju nastavu prije podne, u 8.00 sati.

2. Razredi: 2., 4., 6.8. imaju nastavu poslije podne, u 12.00 sati.

Održat će se tri nastavna sata: dva sata razrednika i jedan sat predmeta koji predaje razrednica ili razrednik.

U školu je potrebno ponijeti:

1. jednu bilježnicu i olovku kako biste zapisali raspored sati

2. školske papuče (laganije, tanje, tipa “startasica”).

Učenici od 1. do 4. razreda dobit će sve svoje udžbenike prvog nastavnog radnog dana.

Učenici od 5. do 8. razreda dobit će svoje udžbenike kod svakog pojedinog predmetnog učitelja, na prvom nastavnom satu određenog predmeta.

Prvi tjedan nema organizirane prehrane u školskoj kuhinji.

Učenici u produženom boravku imat će mliječni obrok i ručak od drugog nastavnog radnog dana.

Želim svima puno uspjeha u novoj školskoj godini!

Alemka Pliestić