HITNO-NASTAVA

Autor: Administrator , 16. 11. 2021.

Obavijest učenicima i roditeljima!

Zbog puknuća vodovodne cijevi u OŠ Mate Lovraka zatvoren je dotok vode. Učenici će danas, 16. 11. 2021. nastavu u popodnevnoj smjeni imati „na daljinu“, tj. po modelu C. Ukoliko će se radovi izvoditi u srijedu, 17. 11. 2021., tada bismo također radili „na daljinu“.

S obzirom da nam je zdravlje i sigurnost učenika prioritet, vjerujem da razumijete naše razloge prelaska na nastavu po modelu C.

Molim vas, pratite iduće obavijesti.

Alemka Pliestić, prof.

Suglasnost Gradskog ureda za obrazovanje:

Poštovani,

ovaj Ured izdaje suglasnost  Osnovnoj školi Mate Lovraka u Zagrebu da, zbog puknuća vodovodne cijevi  i nemogućnosti održavanja nastave u poslijepodnevnoj smjeni, održi nastavu na daljinu za učenike Škole koji su 16. studenog 2021. godine u poslijepodnevnoj smjeni te da o tome obavijesti roditelje učenika. Ukoliko kvar ne bude otklonjen niti 17. studenog, suglasnost se izdaje i za navedeni nastavni dan, a za dalje molimo da nas ponovo kontaktirate.

S poštovanjem,