Nastava u ponedjeljak

Autor: Administrator , 4. 11. 2021.

Poštovani roditelji, dragi učenici!

Od ponedjeljka, 8. studenog 2021., nastava se u OŠ Mate Lovraka odvija po modelu A, tj. uživo, u prostoru škole. Neparna smjena (1., 3., 5., 7. razredi)  ima nastavu ujutro, po redovnom rasporedu.

Molimo da se i dalje odgovorno ponašate i pridržavate svih propisanih epidemioloških mjera, kao i da pratite upute Ministarstva znanosti i obrazovanja, Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo i Gradskog ureda za obrazovanje.

Ravnateljica:

Alemka Pliestić