Razredna nastava - upute

Autor: Administrator , 3. 5. 2020.

Poštovani roditelji!

Objavljujemo dva važna dokumenta vezana za „povratak u školu“ učenika od 1. do 4. razreda,  od 11.5.2020., koje je objavio Hrvatski zavod za javno zdravstvo (HZJZ) i Ministarstvo znanosti i obrazovanja (MZO):

1. Upute HZJZ za sprečavanje i suzbijanje epidemije, 29.4.2020.
  2. Preporuka MZO-a za organizaciju rada u razrednoj nastavi i upute za vrednovanje i ocjenjivanje u mješovitom modelu nastave

Oba dokumenta nalaze se na web - stranicama navedenih institucija.

Potrebno ih je temeljito pročitati.

Prije tjedan dana proveli smo anketu o potrebi roditelja za redovnom nastavom za njihovo dijete u prostoru škole, kao i o potrebi korištenja programa produženog boravka.

Time smo dobili okvirne podatke na temelju kojih ćemo organizirati rad.

Roditelji koji ne mogu zbrinuti dijete na drugi način potpisat će Izjavu koju će im poslati razredne učiteljice, a koju će prilikom dovođenja učenika u školu predati ravnateljici.

Nadamo se da će se cjelokupna epidemiološka situacija što prije popraviti i da će naši učenici nastaviti svoje školovanje u redovitoj situaciji, na kakvu smo svi navikli.

S poštovanjem,

Alemka Pliestić