Poziv na predavanje

Autor: Administrator , 11. 2. 2020.

Obavijest

U sklopu školskog Projekta „Znanstvenici u Lovraku“ organizirat ćemo  u utorak, 18. veljače 2020. u 12.30 sati,  drugi susret učenika sa znanstvenicima.

Predavanje će održati doc. dr. sc. Jana Šic Žlabur, Agronomski fakultet Sveučilišta u Zagrebu. Govorit će o svom znanstvenom radu,  nutritivnim vrijednostima i kvaliteti voća, povrća i prerađevina.

Pozivaju se učenici koji imaju poseban interes za prirodnu skupinu predmeta, te žele saznati što je istraživački i znanstveni rad, da prisustvuju ovom predavanju, susretu sa znanstvenicom.

Dubravka Salopek Weber, prof., voditeljica projekta