Humanitarna akcija Gozba ljubavi

Autor: Administrator , 6. 12. 2015.

Poziv na humanitarnu akcija povodom susreta Gozba ljubavi

Naša škola već 13 godina sudjeluje u „Gozbi ljubavi“ – susretu za djecu s teškoćama u razvoju i osobe s invaliditetom. Ove godine susret se održava 19. prosinca 2015. u 11.00 sati, u Caritasovom domu za zbrinjavanje djece s tjelesnim i/ili mentalnim oštećenjima u Brezovici.

Cijela škola sudjeluje u akciji pomoći, a u posjet će ići po dvoje učenika iz svakog razreda, od 5. do 8. Koji će to učenici biti stvar je dogovora unutar razrednog odjela.

Sakupljamo ono što djeci i domu treba: higijenske potrepštine, školski pribor, voće, slikovnice, knjige, društvene igre, uz ponešto neizostavnih slatkiša.

Važno je da svi razredi sudjeluju. U vremenima koja su za sve više ili manje teška, još ima ljudi i djece kojima je teže. Toga se dobro sjetiti uvijek, a posebno u ove dane potrošačkog ludila koje je pred nama.

Na ovaj način, kroz prijateljstvo, solidarnost i ljubav želimo djeci i osobama s invaliditetom uljepšati život i ove predbožićne dane.

Pozivamo sve učenike, roditelje i učitelje na uključivanje u ovu tradicionalnu  humanitarnu akciju naše škole.

Zagreb, 4. prosinca 2015.