Stručna služba

Kada zatražiti pomoć stručnih suradnika?

Ukoliko uočite probleme u ponašanju ili poteškoće u učenju i savladavanju gradiva bilo bi dobro dogovoriti razgovor sa stručnim suradnicama.

Različiti stručni suradnici imaju različite metode rada, ali svrha im je jednaka – poboljšanje života djece i mladih kojima treba podrška u prevladavanju različitih teškoća.

PEDAGOG

Vladislava Perić, prof.

e-mail: vladislava.peric@skole.hr

PSIHOLOG

Jadranka Šelimber, prof.

e-mail: jadranka.selimber@skole.hr

EDUKACIJSKI REHABILITATOR

Sandra Vicić prof.

e-mail: sandra.vicic@skole.hr

Edukacijski rehabilitator je stručnjak koji pruža podršku i vodi brigu o djeci i odraslima s različitim poteškoćama u razvoju.

Uloga edukacijskog rehabilitatora u školi je rad s učenicima kako bi im pomogao da ostvare svoj puni potencijal, prevladaju prepreke i integriraju se u društvo. Rad u školi obuhvaća provođenje edukacijsko-rehabilitacijskih programa kako bi se podržao kognitivni, emocionalni i socijalni razvoj. Stručni suradnik edukacijski rehabilitator surađuje s roditeljima, nastavnicima i drugim stručnjacima kako bi se osigurao optimalna razvoj i napredak djeteta.

Dobro je znati